Naujienos

Kviečiame teikti pasiūlymus rengiamo Panevėžio miesto plėtros 2021–2027 m. strateginio plano priemonėms

Panevėžio miesto savivaldybė rengdama miesto plėtros 2021–2027 m. strateginį planą, organizuoja gyventojų apklausą, kuria siekiama išgirsti miestiečių nuomonę – kokiame Panevėžyje norima gyventi 2027 m.?

Iki balandžio 7 dienos miesto gyventojai yra kviečiami prisidėti prie miesto ateities kūrimo ir išsakyti savo nuomonę, teikiant pasiūlymus Panevėžio miesto plėtros 2021–2027 m. strateginio plano priemonėms. Minimomis priemonėmis bus siekiama įgyvendinti strateginiame plėtros plane išsikeltus uždavinius.

„Organizuodami šią apklausą norime gyventojus įtraukti į miesto strateginį planavimą, kad jame atsispindėtų panevėžiečio požiūris į miestą ir lūkesčiai, kokio miesto jis tikisi 2027 metais. Pateikta apklausos forma itin laisva, todėl tikimės, kad gyventojai skirs laiko išsakyti savo pasiūlymus dėl miesto ateities“,– apklausos aktualumą komentuoja Strateginio planavimo ir finansų skyriaus vyr. specialistė Asta Puodžiūnienė.

Apklausą  galite rasti paspaudę šią nuorodą: http://bit.ly/PSPP_pasiūlymai

Apklausos metu išsakyti pasiūlymai bus svarstomi darbo grupių, kurios yra sudarytos siekiant parengti strateginį plėtros planą, metu ir, atsižvelgiant į pasiūlymo aktualumą, galimai įtraukiami į Panevėžio miesto savivaldybės plėtros 2021–2027 m. strateginį priemonių planą.

Prisidėkite prie miesto ateities kūrimo!